سیاست حفظ حریم خصوصی

ماه‌آرا با توجه به اهمیت حفظ اطلاعات و حریم‎شخصی کاربران، با بکارگیری فناوری‌های به‌روز و پیشرفته بستری مناسب را فراهم کرده تا مشتریان در محیطی ‏امن و‎ با اعتماد‏کامل لذت خریدی بی‏‌نظیر‏ را‏ تجربه نمایند.

IP Address و کوکی ها

با‏توجه به جمع‎آوری آی‏‎پی و کوکی‏‏‎ها توسط وبسایت‏‎ها ، ماه آرا سعی نموده تا از‎طریق لایه‏‎های امنیتی و روش‏‎های مناسب مدیریتی از ‎اطلاعات کاربران محافظت و از دسترسی‏‏‎های غیر‎قانونی جلوگیری نماید.

هویت شخصی کاربران

ما‌ه آرا متعهد می‎شود که هویت شخصی کاربران خود را در حد‎توان حفظ نموده و‎اطلاعات شخصی آنان را دراختیارفرد و ‎یا سازمانی قرار‎نمی‎دهد.

حفظ حریم خصوصی

کاربران نیز مسئول حفظ و محرمانه نگاه‏‌داشتن حساب و رمز‏عبور خود هستند. در صورت فاش‏‎شدن اطلاعات توسط شخص کاربر، ماه‌آرا مسئولیتی در‌قبال هرگونه سوء‏استفاده از ‏حساب‏‏‎کاربری‏‎ مشتری را ‏نداشته با این ‎وجود در صورت اثبات سوء‎استفاده از حساب کاربری مشتری، در حد توان همکاری لازم را خواهد نمود.

ارتباط با کاربران

  • کاربران در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال می توانند به پایگاه رسمی سایت به سایت ماه آرا مراجعه کنند. از طریق ایمیل و یا شماره‏‎های اعلام شده در بخش تماس با ما، با همکاران ما در واحد‎پشتیبانی در‎ارتباط باشند. البته از طریق شبکه‎های اجتماعی نیز کاربران می توانند با ما همراه باشند و ‎از خدمات و محصولات ما مطلع شوند.
  • بدیهی ‎است در صورت درخواست کاربر مبنی برعدم ارسال ایمیل و یا پیام کوتاه، امکان غیر‎فعال‎سازی آن برای کاربر‎محفوظ است.
    توجه داشته باشید;  ماه آرا از طریق شماره‎‏های اشتراکی برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند.
  • وضعیت پردازش سفارش یا رویدادهای خدمات‎و‎سرویس‌های ویژه فروشگاه ماه آرا از طریق سامانه ارسال پیامک است ‎به اطلاع کاربران رسانده می شود. روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
  • ارسال هرگونه پیامک تحت‎عنوان ماه‌آرا با هر‎شماره و با هر مضمون، تخلف و سوء‎استفاده از نام ماه آرا ‎است.
    ماه آرا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند.
  • اگر نظر‎ یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ماه آرا می‌تواند از‎اطلاعات ثبت‎شده برای پیگیری‏قانونی استفاده کند.